Contacteer uw ACCOUNT MANAGER

U bent een partner, een makelaar, ontdek de contactpersoon van uw regio :

Commercieel directeur :
Laurent Vleminckx – l.vleminckx@afi-esca.com
Commercieel secretariaat :
contact.belgique@afi-esca.com
West Vlaanderen & Oost Vlaanderen :
Marianne De Meyer – 0484 52 45 02 – m.demeyer@afi-esca.com
Antwerpen, Limburg & Vlaams Brabant :
Jochen Radoes – 0468 22 66 21 – j.radoes@afi-esca.com
Brussel
Caroline Labarre – 0491 08 79 37 – c.labarre@afi-esca.com
Luik & Luxemburg :
Pascal Huet – 0475 76 61 50 – p.huet@afi-esca.com
Henegouwen :
Fabio Guarneri – 0477 03 99 33 – F.guarneri@afi-esca.com
Namen & Waals Brabant
Priscilia Pinto – 0484 35 77 62 –p.pinto@afi-esca.com 

Enregistrer

Wenst u een gepersonaliseerd aanbod ?
Bijkomende informatie ?

Vul ons formulier online in